Polyfunkčné centrum JUH

Nové byty v Košiciach - štandard bytov

Polyfunkčné centrum JUH ponúkne rezidenčné bývanie so 60-timi nadštandardne a moderne riešenými bytmi. V ponuke budú nové byty 1-izbové aj viac izbové, podľa záujmu budúcich obyvateľov. Skeletový systém výstavby umožní variabilne prispôsobiť rozlohu bytu a počet izieb požiadavkám zákazníka.

Na 2. a 3. nadzemnom podlaží PFC JUH sa pripravujú taktiež moderné mezonetové byty. V dvoch vežových domoch budú pre záujemcov súčasťou bytu aj zimné záhrady a terasy.

K luxusnému bývaniu obyvateľov PFC JUH prispeje aj kryté fitness centrum s vykurovaným bazénom umiestneným na streche vežového domu, z ktorého bude nádherný výhľad na panorámu Košíc a celé Staré mesto.

Ku nadštandartným službám, ktoré budú poskytované obyvateľom PFC JUH bude patriť aj 24- hodinový domový vrátnik - strážna služba. Medzi služby, ktoré poskytne obyvateľom PFC JUH správca objektu, bude patriť možnosť zabezpečenia donášky jedál, odvoz a dovoz prádla do čistiarne a pod. Toto všetko prispeje ku komfortu obyvateľov PFC JUH.
 
Aktuálne novinky
» 10.12.2007
Spustený nový web PFC JUH

» 10.12.2007
Ponuka obchodných priestorov

» 10.12.2007
Pridané nové vizualizácie PFC Juh

Vyhľadávanie:


PFC Juh - nové byty v Košiciach

» 60 bytových jednotiek
» nadštandardné bývanie
» krytá terasa s posedením
» fitness, sauna, bazén
» 176 parkovacích miest
» nonstop strážna služba
» lavičky, ihriská, fontána
» predajne, butiky, kaviarne
» obchodné priestory 4ooo m2
» nové byty v centre Košíc


Nové byty v Košiciach - Úvodná stránka | O projekte PFC Juh | Komerčné priestory | Ponuka bytov | Rezervačný formulár | Kontaktujte nás
© Copyright Vento, s.r.o. 2007 - 2009 | Created by Peter HERMAN, phweb.sk