Polyfunkn centrum JUH

Lokalita - zkladn informcie

Developerská spolonos Vento, s.r.o. pre vás pripravuje nové polyfunkné centrum s názvom JUH. Nové Polyfunkné centrum JUH (PFC JUH) bude spája funkciu nadštandardného rezidenného bývania moderných komerných obchodných priestorov a dostatoného miesta pre podzemné a nadzemné parkovanie.

Prednosou PFC JUH je predovšetkým jeho poloha - vynikajúca lokalita v centre Košíc na Fejovej ulici. Fejova ulica je vzdialená cca 100 m od Hlavnej ulice, ktorá je dostupná peši za cca 2 min. PFC JUH sa zárove nachádza v lukratívnej asti košického sídliska JUH.

Z Fejovej ulice, ktorá je bez akýchkovek problémov dostupná autom, je ideálne aj nealeké autobusové, trolejbusové, i elektrikové spojenie do všetkých astí mesta. Zastávky MHD sú od PFC JUH vzdialené cca 1 a 2 min. pešou chôdzou.

Všetky tieto aspekty predurujú úspech projektu PFC JUH, ktoré sa v krátkej dobe urite stane "vynikajúcou adresou" rezidenného bývania a zárove obúbeným nákupným centrom pre obyvateov Košíc.
 
Aktulne novinky
» 10.12.2007
Spusten nov web PFC JUH

» 10.12.2007
Ponuka obchodnch priestorov

» 10.12.2007
Pridan nov vizualizcie PFC Juh

Vyhadvanie:


PFC Juh - nov byty v Koiciach

» 60 bytovch jednotiek
» nadtandardn bvanie
» kryt terasa s posedenm
» fitness, sauna, bazn
» 176 parkovacch miest
» nonstop strna sluba
» laviky, ihrisk, fontna
» predajne, butiky, kaviarne
» obchodn priestory 4ooo m2
» nov byty v centre Koc


Nov byty v Koiciach - vodn strnka | O projekte PFC Juh | Komern priestory | Ponuka bytov | Rezervan formulr | Kontaktujte ns
© Copyright Vento, s.r.o. 2007 - 2009 | Created by Peter HERMAN, phweb.sk