Polyfunkčné centrum JUH

Lokalita - základné informácie

Developerská spoločnosť Vento, s.r.o. pre vás pripravuje nové polyfunkčné centrum s názvom JUH. Nové Polyfunkčné centrum JUH (PFC JUH) bude spájať funkciu nadštandardného rezidenčného bývania moderných komerčných obchodných priestorov a dostatočného miesta pre podzemné a nadzemné parkovanie.

Prednosťou PFC JUH je predovšetkým jeho poloha - vynikajúca lokalita v centre Košíc na Fejovej ulici. Fejova ulica je vzdialená cca 100 m od Hlavnej ulice, ktorá je dostupná peši za cca 2 min. PFC JUH sa zároveň nachádza v lukratívnej časti košického sídliska JUH.

Z Fejovej ulice, ktorá je bez akýchkoľvek problémov dostupná autom, je ideálne aj neďaleké autobusové, trolejbusové, či električkové spojenie do všetkých častí mesta. Zastávky MHD sú od PFC JUH vzdialené cca 1 až 2 min. pešou chôdzou.

Všetky tieto aspekty predurčujú úspech projektu PFC JUH, ktoré sa v krátkej dobe určite stane "vynikajúcou adresou" rezidenčného bývania a zároveň obľúbeným nákupným centrom pre obyvateľov Košíc.
 
Aktuálne novinky
» 10.12.2007
Spustený nový web PFC JUH

» 10.12.2007
Ponuka obchodných priestorov

» 10.12.2007
Pridané nové vizualizácie PFC Juh

Vyhľadávanie:


PFC Juh - nové byty v Košiciach

» 60 bytových jednotiek
» nadštandardné bývanie
» krytá terasa s posedením
» fitness, sauna, bazén
» 176 parkovacích miest
» nonstop strážna služba
» lavičky, ihriská, fontána
» predajne, butiky, kaviarne
» obchodné priestory 4ooo m2
» nové byty v centre Košíc


Nové byty v Košiciach - Úvodná stránka | O projekte PFC Juh | Komerčné priestory | Ponuka bytov | Rezervačný formulár | Kontaktujte nás
© Copyright Vento, s.r.o. 2007 - 2009 | Created by Peter HERMAN, phweb.sk